Reklama

Stracił panowanie nad nissanem, wjechał do rowu i uderzył w przepust

Samochodem podróżowało czterech mężczyzn. Dwóch z nich z obrażeniami trafiło do szpitala.

Wczoraj, 1 maja, przed godz. 19, w Zagórzu kierujący nissanem, 23-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, stracił nad nim panowanie, wjechał do rowu i uderzył w przepust.

W aucie było 3 pasażerów w wieku 18, 25 i 29 lat. Wszyscy z powiatu sanockiego. Najstarszy z nich i kierowca trafili do szpitala.

KPP Sanok zaznacza, że ze względu na obrażenia, jakich doznał kierowca, na miejscu wypadku nie było możliwości przeprowadzenia badania stanu jego trzeźwości. W szpitalu pobrano krew do badań na zawartość alkoholu i substancji odurzających.

Funkcjonariusze ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Reklama


fot.KPP Sanok
Do wypadku doszło w Zagórzu w powiecie sanockim.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości