Samochodem podróżowało czterech mężczyzn. Dwóch z nich z obrażeniami trafiło do szpitala.
Wczoraj, 1 maja, przed godz. 19, w Zagórzu kierujący nissanem, 23-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, stracił nad nim panowanie, wjechał do rowu i uderzył w przepust.
W aucie było 3 pasażerów w wieku 18, 25 i 29 lat. Wszyscy z powiatu sanockiego. Najstarszy z nich i kierowca trafili do szpitala.
KPP Sanok zaznacza, że ze względu na obrażenia, jakich doznał kierowca, na miejscu wypadku nie było możliwości przeprowadzenia badania stanu jego trzeźwości. W szpitalu pobrano krew do badań na zawartość alkoholu i substancji odurzających.
Funkcjonariusze ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

fot.KPP Sanok
Do wypadku doszło w Zagórzu w powiecie sanockim.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze