Do zdarzenia doszło wczoraj, po godz. 17, na drodze w Gorzycach.
20-letni kierowca toyoty, jadąc ul. Przybyłów w kierunku centrum, po wyjechaniu z zakrętu, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas drogi, gdzie doprowadził do czołowego zderzenia z oplem, którym kierowała 23-latka.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.badzmy ostrozni - zycie.pl ^^^ yt.com - poznaj to co jesz
badzmy ostrozni - zycie.pl ^^^ yt.com - poznaj to co jesz