Reklama

Stracił panowanie nad toyotą i czołowo zderzył się z oplem

Do zdarzenia doszło wczoraj, po godz. 17, na drodze w Gorzycach.

20-letni kierowca toyoty, jadąc ul. Przybyłów w kierunku centrum, po wyjechaniu z zakrętu, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas drogi, gdzie doprowadził do czołowego zderzenia z oplem, którym kierowała 23-latka.

W wyniku wypadku dwie osoby trafiły do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2021-07-29 15:33:33

    badzmy ostrozni - zycie.pl ^^^ yt.com - poznaj to co jesz

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości