W sobotę po godz. 8, policjanci ruchu drogowego zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego w Jasienicy Rosielnej.
51-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego jechał od strony Domaradza w kierunku Iskrzyni, gdy na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę energochłonną. Wtedy toyota obróciła się o 180 stopni, zjechała na przeciwny pas ruchu i dachowała w rowie.
Na szczęście ani kierowca, ani pasażerka nie ucierpieli. Alkomat wskazał, że siedzący za kierownicą mężczyzna był trzeźwy. Za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze