Reklama

Stracił panowanie nad autem. Uderzył w ogrodzenie, a potem w drzewo

Do zdarzenia doszło na ul. Sandomierskiej w Sokolnikach.

43-letni kierujący mitsubishi na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi, uderzył w ogrodzenie posesji, a następnie w drzewo.

Mężczyzna odmówił przeprowadzenia badania jego stanu trzeźwości. Jako że mundurowi wyczuli od niego alkohol, trafił do policyjnej izby zatrzymań i pobrano od niego krew do badań, by ustalić stężenie alkoholu w jego organizmie. 

Trwają czynności mające na celu dokładne wyjaśnienie przyczyn zdarzenia.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2020-11-29 23:55:06

    BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości