Reklama

Stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w zaparkowane przy drodze renault. 52-latek miał w organizmie prawie 3 promile [ZDJĘCIA]

15/01/2025 14:28

Do zdarzenia doszło w sobotę, 11 stycznia w Prałkowcach.

Na miejscu, policjanci ustalili, że kierujący volkswagenem, 52-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, jadąc w kierunku Przemyśla wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w busa zaparkowanego przy jednej z posesji.

Sprawca kolizji poinformował właściciela renault o zdarzeniu, a ten, podejrzewając, że mężczyzna jest nietrzeźwy, zawiadomił przemyskich policjantów.

Funkcjonariusze potwierdzili jego przypuszczenia. 52-latek miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

Za spowodowanie kolizji, mieszkaniec powiatu przemyskiego, został ukarany mandatem w wysokości 1000 złotych. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności

Reklama

– przekazała przemyska komenda.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama