Do zdarzenia doszło w sobotę, 11 stycznia w Prałkowcach.
Na miejscu, policjanci ustalili, że kierujący volkswagenem, 52-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, jadąc w kierunku Przemyśla wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w busa zaparkowanego przy jednej z posesji.
Sprawca kolizji poinformował właściciela renault o zdarzeniu, a ten, podejrzewając, że mężczyzna jest nietrzeźwy, zawiadomił przemyskich policjantów.
Funkcjonariusze potwierdzili jego przypuszczenia. 52-latek miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie.
Za spowodowanie kolizji, mieszkaniec powiatu przemyskiego, został ukarany mandatem w wysokości 1000 złotych. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności
Reklama
– przekazała przemyska komenda.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze