Wspólna zabawa w rytm muzyki, taniec i liczne konkursy. Grupowe zajęcia plastyczne, zaprzęg reniferów i moc prezentów od mikołaja. Wszystkie te atrakcje zorganizowane zostały 8 grudnia w murach Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu.
W tym samym dniu w uczelnianej hali sportowej rozegrano Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej. Celem była integracja studentów kształcących się na różnych kierunkach.
Zawodnicy rywalizowali w pięcioosobowych grupach. Emocji nie brakowało. Najlepszą drużyną turnieju okazała się „Gospodarka”. Drugie miejsce zajął zespół „Żelbet”. Natomiast na trzecim miejscu uplasowali się „Studenciaki”. Zwycięskim drużynom w nagrodę wręczono medale, a pozostałym uczestnikom rozdano pamiątkowe dyplomy.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze