Pod hasłem „Howdy Pipe” odbędzie się tegoroczne Święto Fajki.
W niedzielę, 29 czerwca punktualnie w południe, na przemyskim Rynku rozpocznie się coroczne świętowanie. Będzie kiermasz fajkowy, zlot amerykańskiej motoryzacji, wioska indiańska, flash moby, występy artystyczne, koncerty (na scenie wystąpią m.in. Elektryczne Gitary!) a przede wszystkim – Wielka Parada Fajkarzy. Świętowaniu będzie towarzyszyć wystawa fajek amerykańskich w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej.
Szczegółowy program na plakacie:

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze