Reklama

Święto Fajki. Tym razem po amerykańsku

CZE29

Przemyski Rynek godz: 12:00

Pod hasłem „Howdy Pipe” odbędzie się tegoroczne Święto Fajki.

W niedzielę, 29 czerwca punktualnie w południe, na przemyskim Rynku rozpocznie się coroczne świętowanie. Będzie kiermasz fajkowy, zlot amerykańskiej motoryzacji, wioska indiańska, flash moby, występy artystyczne, koncerty (na scenie wystąpią m.in. Elektryczne Gitary!) a przede wszystkim – Wielka Parada Fajkarzy. Świętowaniu będzie towarzyszyć wystawa fajek amerykańskich w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej.

 

Szczegółowy program na plakacie:

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama