Reklama

Święto miłości i wzajemnego wsparcia

W czwartek, 17 lipca, w Urzędzie Miejskim w Przemyślu odbyła się wyjątkowa uroczystość – jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego dwóch par.

Świętowali Elżbieta i Henryk Worobcowie, którzy przeżyli razem 51 lat oraz Teresa i Antoni Lisowscy, których staż małżeński wynosi 61 wiosen.

Jubilaci spotkali się tego dnia z włodarzem miasta Wojciechem Bakunem i kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Andrzejem Durbajło. Jubilaci z ich rąk otrzymali nadane im przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Medale za Długoletnie Pożycie.

Dostojnym Jubilatom złożono najserdeczniejsze gratulacje, życząc zdrowia, pogody ducha i kolejnych lat spędzonych razem w szczęściu i wzajemnym szacunku. Do tych życzeń dołącza się nasza redakcja.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama