Reklama

Szówsko: Świadek wyjął kluczyki ze stacyjki i ujął pijanego kierowcę

Badanie wykazało, że w organizmie 56-letniego kierowcy volkswagena, któremu w Szówsku dalszą jazdę uniemożliwił świadek, jest ponad 2,5 promila alkoholu. Jak się okazało, już wcześniej był on karany w związku z prowadzeniem pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Dyżurny jarosławskiej komendy zgłoszenie o ujętym przez świadka na ul. Lubelskiej w Szówsku pijanym kierowcy odebrał w niedzielę, 19 lutego, po g. 19. Od razu skierował na miejsce funkcjonariuszy z „drogówki”. Świadek zrelacjonował, że zauważył, jak volkswagen porusza się w sposób mogący świadczyć o tym, że za kółkiem siedzi nietrzeźwy mężczyzna.

Udaremnił mu dalszą jazdę, wyciągając kluczyki ze stacyjki i powiadomił policję. Alkomat wykazał 2,64 promila alkoholu w organizmie 56-latka. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a w związku z tym, że to recydywa, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama