Reklama

Tragiczny wypadek. Kierujący najechał na mężczyznę leżącego na jezdni

Do zdarzenia doszło wczoraj, 9 bm., około godz.17, w Hucie Komorowskiej, na drodze wojewódzkiej 872, poza obszarem zabudowanym.

Policjanci wstępnie ustalili, że  jadący w kierunku Baranowa Sandomierskiego kierujący mercedesem najechał na mężczyznę, który prawdopodobnie leżał na jezdni.

Niestety 55-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski zmarł. Kierowca, 38-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego, nie ucierpiał, był trzeźwy.

Mercedesa zabezpieczono na policyjnym parkingu. Prokurator zdecydował o przekazaniu ciała mężczyzny do badań sekcyjnych. Trwa wyjaśnienie okoliczności wypadku.  


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości