Do zdarzenia doszło przedwczoraj, 10 grudnia, około godz. 11, w Wierzawicach.
Policja podaje, że: kierujący osobowym fordem zatrzymał się przed przejazdem, by przepuścić jadący z lewej strony pociąg osobowy, a następnie wjechał na przejazd przed jadącą z przeciwnej strony, drugim torem, lokomotywę.
Doszło do tragedii. Na miejscu zginęła 17-letnia pasażerka. 45-letniego kierowcę w stanie ciężkim przewieziono do szpitala.
Maszynista był trzeźwy. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze