Reklama

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym. Zginęli 2 mężczyźni z pow. przemyskiego

Do wypadku doszło wczoraj, przed godz. 10, na przejeździe kolejowym w Hucie Deręgowskiej.

Kierujący oplem wjechał na przejazd kolejowy bez zapór bezpośrednio przed jadący pociąg towarowy relacji Gołochów – Hrubieszów.

Zginęli dwaj mieszkańcy powiatu przemyskiego w wieku 41 i 57 lat. 

43-letni maszynista był trzeźwy. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora oraz przedstawiciele Państwowej Komisji Badań Wypadków Kolejowych.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2021-04-15 23:52:32

    badzmy ostrozni -  zyci.e.pl *** yt.com - poznaj swoje mieso

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości