Do wypadku doszło wczoraj, przed godz. 10, na przejeździe kolejowym w Hucie Deręgowskiej.
Kierujący oplem wjechał na przejazd kolejowy bez zapór bezpośrednio przed jadący pociąg towarowy relacji Gołochów – Hrubieszów.
Zginęli dwaj mieszkańcy powiatu przemyskiego w wieku 41 i 57 lat.
43-letni maszynista był trzeźwy. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora oraz przedstawiciele Państwowej Komisji Badań Wypadków Kolejowych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.badzmy ostrozni - zyci.e.pl *** yt.com - poznaj swoje mieso
badzmy ostrozni - zyci.e.pl *** yt.com - poznaj swoje mieso