Reklama

Tragiczny wypadek. Nie żyje 14-latek, który wszedł na słup energetyczny

Do zdarzenia doszło dziś, około godz. 13, w rejonie Wisłoka przy ul. Bursaki w Krośnie.

14-latek przebywał tam razem z grupą swoich znajomych.

– W pewnym momencie chłopiec wszedł na słup energetyczny i prawdopodobnie porażony prądem, spadł z wysokości kilku metrów na ziemię. W wyniku odniesionych obrażeń, zmarł – informuje KMP Krosno.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości