Reklama

Tragiczny wypadek. Rowerzysta zginął na miejscu

Do zdarzenia doszło dzisiaj, 23 bm., około godz. 6, na drodze powiatowej pomiędzy Wysoką Głogowską a Głogowem Małopolskim.

21-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który jechał fordem fokusem od Wysokiej Głogowskiej w kierunku Głogowa Małopolskiego, zderzył się z jadacym w tym samym kierunku rowerzystą.

Niestety 70-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego zginął na miejscu.

Kierujący fordem był trzeźwy. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości