Do zdarzenie drogowego doszło wczoraj, 25 bm., po godz. 11, w Tryńczy.

fot.KPP Przeworsk
Przód opla
41-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, przez co pojazd uderzył w słup energetyczny.
Nikt nie ucierpiał. Kierujący był trzeźwy.
Za niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze został ukarany mandatem. Policjanci zatrzymali również dowód rejestracyjny pojazdu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ TO CO JESZ
Dobrze że nie w drzewo !!!
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ TO CO JESZ