Reklama

Tryńcza: stracił panowanie nad oplem i uderzył w słup energetyczny

Do zdarzenie drogowego doszło wczoraj, 25 bm., po godz. 11, w Tryńczy.


fot.KPP Przeworsk
Przód opla

41-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, przez co pojazd uderzył w słup energetyczny.

Nikt nie ucierpiał. Kierujący był trzeźwy.

Za niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze został ukarany mandatem. Policjanci zatrzymali również dowód rejestracyjny pojazdu.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2021-11-26 20:01:03

    Dobrze że nie w drzewo !!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2021-11-26 20:02:10

    BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ TO CO JESZ

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości