Nowy most ma prawie 10 metrów szerokości i 139 metrów długości, a jego nośność wynosi 40 ton. Przy dwupasmowej jezdni są chodniki, w Nizinach powstało rondo, które ułatwia kierowcom wyjazd z mostu. To jedna z najbardziej potrzebnych i najdłużej wyczekiwanych przepraw na Podkarpaciu. Skróci choćby dojazd do przemyskiego szpitala na Monte Cassino czy węzła autostradowego o kilkanaście kilometrów.
autor: mars
Do symbolicznego przecięcia wstęgi doszło 22 września br. Zaproszonych gości, „ojców skucesu”, było tak wielu, że nie odważymy się wszystkich wymienić, bo z pewnością kogoś byśmy pominęli. Ale faktem jest, że partycypacja w kosztach tej inwestycji rozłożyła się na kilka instytucji i samorządów lokalnych. Koszt budowy nowej przeprawy przez San wyniósł 21 mln zł. Połowę tej kwoty pokryło Ministerstwo Infrastruktury. Głównym inwestorem był powiat przemyski, z którego budżetu pochodziło 8 mln zł. Do inwestycji dołożyły się również cztery gminy: Stubno, Medyka, Orły i Żurawica[paywall].
Budowa mostu, łączącego Niziny w gminie Orły i Chałupki Dusowskie w gminie Stubno, ruszyła 1 sierpnia 2022 r. i trwała nieco ponad rok.
– To największa inwestycja powiatu przemyskiego w ostatnich latach. To 41 most wybudowany za mojej kadencji jako starosty przemyskiego. Trzy z nich powstały na Sanie. Przez lata się nie udawało, mieszkańcy nalegali, a my wiedzieliśmy, że jest potrzebny, ale nie było pieniędzy. Nowa przeprawa znacznie ułatwi komunikację w powiecie przemyskim i skróci dojazd do autostrady A4 oraz przejść granicznych w Medyce i Korczowej
Reklama
– powiedział starosta przemyski Jan Pączek.

Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali zaproszeni goście, wśród których był m.in. minister infrastruktury Andrzej Adamczyk. Fot. Małgorzata Dachnowicz
Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali zaproszeni goście, wśród których był m.in. minister infrastruktury Andrzej Adamczyk, w towarzystwie uczniów miejscowej szkoły podstawowej, zaś aktu poświęcenia dokonał metropolita przemyski abp Adam Szal.
Na terenie powiatu przemyskiego jest 76 obiektów mostowych, a w ciągu ostatnich lat wyremontowano lub przebudowano aż 38 z nich, z czego 22 zostały wykonane przez pracowników sekcji terenowej Zarządu Dróg Powiatowych w Przemyślu. To pozwoliło zaoszczędzić nawet kilkanaście mln zł. W 2024 r. mają zostać przebudowane kolejne drewniane mosty, m.in. w: Śliwnicy, Nehrybce i Malawie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze