Do zdarzenia doszło dziś, po godz. 8, na ul. Sandomierskiej w Gorzycach, na drodze relacji Sandomierz – Gorzyce.
48-letnia kierująca osobową toyotą, jadąc drogą relacji Sandomierz – Gorzyce, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z seatem, którym kierowała 39-letnia kobieta.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL