W piątek, 16 maja w Zespole Szkolno-Przedszkolnym z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Orłach odbyła się wzruszająca uroczystość, upamiętniająca wieloletnią dyrektor placówki Renatę Iwanów.
Renata Iwanów funkcję dyrektora szkoły pełniła przez 13 lat (2011 – 2024). Była wspaniałym, oddanym młodzieży pedagogiem. Została zapamiętana jako nauczyciel, który wierzy w każdego ucznia. W sercach młodzieży z pewnością zostawiła trwały ślad. Pierwszą rocznicę jej śmierci szkolna społeczność zdecydowała się uczcić odsłonięciem poświęconej jej pamiątkowej tablicy, która zawisła na szkolnym korytarzu. Symboliczny moment odbył się z udziałem przedstawicieli Urzędu Gminy Orły, na czele z wójtem Bogusławem Słabickim oraz zaprzyjaźnionych placówek oświatowych, jak również Rady Rodziców i całej społeczności szkolnej. Sporo wzruszeń dostarczył zebranym przygotowany na tę okazję pamiątkowy film powstały na bazie pamiątkowych fotografii. Jak na szkołę z oddziałami sportowymi przystało, memoriał uświetniły rozgrywki z udziałem uczniów klas 4 – 8 oraz zaproszonych drużyn z okolicznych szkół. Sportowa rywalizacja jak zwykle wywołała niemałe emocje, które udzieliły się kibicującym.
Zamysłem organizatorów było, by w rocznicę odejścia dyrektor R. Iwanów przygotować wydarzenie pełne emocji, wzruszeń i sportowej rywalizacji, czyli dokładnie takie, jakiego by sobie życzyła. I ten cel udało się osiągnąć.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze