Reklama

Uczcili pamięć byłej dyrektor [ZDJĘCIA]


W piątek, 16 maja w Zespole Szkolno-Przedszkolnym z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Orłach odbyła się wzruszająca uroczystość, upamiętniająca wieloletnią dyrektor placówki Renatę Iwanów.


Renata Iwanów funkcję dyrektora szkoły pełniła przez 13 lat (2011 – 2024). Była wspaniałym, oddanym młodzieży pedagogiem. Została zapamiętana jako nauczyciel, który wierzy w każdego ucznia. W sercach młodzieży z pewnością zostawiła trwały ślad. Pierwszą rocznicę jej śmierci szkolna społeczność zdecydowała się uczcić odsłonięciem poświęconej jej pamiątkowej tablicy, która zawisła na szkolnym korytarzu. Symboliczny moment odbył się z udziałem przedstawicieli Urzędu Gminy Orły, na czele z wójtem Bogusławem Słabickim oraz zaprzyjaźnionych placówek oświatowych, jak również Rady Rodziców i całej społeczności szkolnej. Sporo wzruszeń dostarczył zebranym przygotowany na tę okazję pamiątkowy film powstały na bazie pamiątkowych fotografii. Jak na szkołę z oddziałami sportowymi przystało, memoriał uświetniły rozgrywki z udziałem uczniów klas 4 – 8 oraz zaproszonych drużyn z okolicznych szkół. Sportowa rywalizacja jak zwykle wywołała niemałe emocje, które udzieliły się kibicującym.

Zamysłem organizatorów było, by w rocznicę odejścia dyrektor R. Iwanów przygotować wydarzenie pełne emocji, wzruszeń i sportowej rywalizacji, czyli dokładnie takie, jakiego by sobie życzyła. I ten cel udało się osiągnąć.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 29/05/2025 13:14
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama