Światowy Dzień Ziemi to doskonała okazja do udziału w różnego rodzaju wydarzeniach proekologicznych. W myśl zasady „myśl globalnie, działaj lokalnie” jarosławianie wspólnymi siłami zasadzili nowe pokolenie lasu, który wzbogaci miejskie tereny leśne.
W środę, 19 kwietnia, prezes i pracownicy Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Jarosławiu, które jest opiekunem miejskich terenów zielonych, wspierani przez burmistrza Waldemara Palucha, pracowników Nadleśnictwa Jarosław oraz młodzież szkolną wraz z opiekunami przystąpili do akcji sadzenia nowych drzewek.
Za ich sprawą na terenie lasu miejskiego, zajmującego obszar 0,5 hektara w okolicach Radawy przybyło 2500 buków.
Docelowo na tym terenie posadzonych zostanie łącznie 4000 nowych drzewek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze