Mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło w Trepczy.
Policjanci podają, że kierujący fiatem nie dostosował prędkości do panujących warunków, zjechał z jezdni, uderzył w przydrożny słup, a następnie wjechał do rowu.
24-latek, który przewoził dwie pasażerki, był pijany. Miał ponad promil alkoholu w organizmie. Z kolei fiat nie posiadał aktualnych badań technicznych.
Szczęśliwie nikomu nic się nie stało.
Po wytrzeźwieniu mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz kara grzywny. Poniesie także odpowiedzialność za spowodowanie kolizji.

fot.KPP Sanok
Miejsce kolizji w Trepczy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze