Reklama

Uderzył w słup i wjechał do rowu. 24-latek był pijany

Mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło w Trepczy.

Policjanci podają, że kierujący fiatem nie dostosował prędkości do panujących warunków, zjechał z jezdni, uderzył w przydrożny słup, a następnie wjechał do rowu.

24-latek, który przewoził dwie pasażerki, był pijany. Miał ponad promil alkoholu w organizmie. Z kolei fiat nie posiadał aktualnych badań technicznych.

Szczęśliwie nikomu nic się nie stało.

Po wytrzeźwieniu mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz kara grzywny. Poniesie także odpowiedzialność za spowodowanie kolizji.

Reklama


fot.KPP Sanok
Miejsce kolizji w Trepczy.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości