Reklama

Ustalą opłaty za śmieci. W czwartek sesja miejska

26/04/2016 10:38

W najbliższy czwartek, 28 kwietnia, jarosławscy radni zbiorą się na XXIV sesji Rady Miasta. Będą zajmowali się m.in. gospodarką odpadami komunalnymi wraz z ustaleniem opłat za ich odbiór, uchwalą regulamin utrzymania porządku w mieście oraz podejmą decyzję w sprawie rozwiązania ZSO im. Książąt Czartoryskich i likwidacji III LO.

Radni będą zajmowali się 16 uchwałami. Zdecydują o zmianach w strukturze Zesołu Szkół Ogólnokształcących im. Książąt Czartoryskich m.in. o likwidacji III LO stanowiącego część zespołu. Sześć projektów uchwał dotyczy sprzedaży i dzierżawy nieruchmości. Podejmą też decyzję o nadaniu tytułu Honorowego Obywatela Jarosławia oraz określą regulamin, zasady odbioru i odpłatność za odpady komunalne. Sesja odbędzie się w sali narad Urzędu Miasta. Początek o 9.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama