W najbliższy czwartek, 28 kwietnia, jarosławscy radni zbiorą się na XXIV sesji Rady Miasta. Będą zajmowali się m.in. gospodarką odpadami komunalnymi wraz z ustaleniem opłat za ich odbiór, uchwalą regulamin utrzymania porządku w mieście oraz podejmą decyzję w sprawie rozwiązania ZSO im. Książąt Czartoryskich i likwidacji III LO.
Radni będą zajmowali się 16 uchwałami. Zdecydują o zmianach w strukturze Zesołu Szkół Ogólnokształcących im. Książąt Czartoryskich m.in. o likwidacji III LO stanowiącego część zespołu. Sześć projektów uchwał dotyczy sprzedaży i dzierżawy nieruchmości. Podejmą też decyzję o nadaniu tytułu Honorowego Obywatela Jarosławia oraz określą regulamin, zasady odbioru i odpłatność za odpady komunalne. Sesja odbędzie się w sali narad Urzędu Miasta. Początek o 9.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze