Reklama

Uwili wianki, pośpiewali, podjedli…

25/07/2021 11:21

Występy kapel ludowych, poczęstunek od Koła Gospodyń Wiejskich czy dmuchańce, to tylko niektóre z atrakcji Pikniku nad Promem, który odbył się w Gniewczynie Trynieckiej.

10 lipca społeczność gminy Tryńcza znów miała okazję do integracji i relaksu. Wszystko za sprawą zorganizowanego w Gniewczynie Trynieckiej Pikniku nad Promem.

Upłynął on przede wszystkim[paywall] pod znakiem muzyki ludowej i biesiadnej. Wydarzenie rozpoczęło się występem Młodzieżowego Zespołu Piosenki Biesiadnej „Mali Gniewczanie”, po którym zgormadzonych swym śpiewem bawił zespół Dolanie, Śpiewające Zośki oraz Kapela Biesiadna z Gniewczyny.

Na tym jednak nie koniec atrakcji. Ważnym punktem programu pikniku było wicie wianków. Najmłodsi mieli okazję poszaleć na dmuchanym placu zabaw. Coś dla siebie znaleźli też smakosze – małe regionalne co nieco i grilla przygotowało KGW w Gniewczynie Trynieckiej.

 


pck
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama