Występy kapel ludowych, poczęstunek od Koła Gospodyń Wiejskich czy dmuchańce, to tylko niektóre z atrakcji Pikniku nad Promem, który odbył się w Gniewczynie Trynieckiej.
10 lipca społeczność gminy Tryńcza znów miała okazję do integracji i relaksu. Wszystko za sprawą zorganizowanego w Gniewczynie Trynieckiej Pikniku nad Promem.
Upłynął on przede wszystkim[paywall] pod znakiem muzyki ludowej i biesiadnej. Wydarzenie rozpoczęło się występem Młodzieżowego Zespołu Piosenki Biesiadnej „Mali Gniewczanie”, po którym zgormadzonych swym śpiewem bawił zespół Dolanie, Śpiewające Zośki oraz Kapela Biesiadna z Gniewczyny.
Na tym jednak nie koniec atrakcji. Ważnym punktem programu pikniku było wicie wianków. Najmłodsi mieli okazję poszaleć na dmuchanym placu zabaw. Coś dla siebie znaleźli też smakosze – małe regionalne co nieco i grilla przygotowało KGW w Gniewczynie Trynieckiej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze