Ostatnie 50 lat trzem małżeńskim parom z Przemyśla upłynęło w szacunku i miłości i obfitowało w wiele wspaniałych momentów. Swoim przykładem udowadniają młodym stażem małżonkom, że mimo trosk życia codziennego i przeciwności losu, możliwe jest wytrwanie w złożonym sobie lata temu przyrzeczeniu.
Maria i Wiesław Tokarzowie, Irena i Kazimierz Domanasiewiczowie oraz Wanda i Jan Kicińscy 50-lecie wspólnego życia świętowali 13 marca. „Trzynastka” okazała się dla nich szczęśliwą datą, dzień ten wspominać będą jako radosny czas celebrowania związku, obfitujący w wyłącznie pozytywne emocje. Małżonkowie mieli okazję wypić w magistracie wspólną kawę z prezydentem Wojciechem Bakunem, podzielić się anegdotami ze swojego życia, jak i historią własnej miłości. Była też sposobność do odbycia rozmowy z kierownikiem USC oraz odebrania szczególnych wyróżnień, jakimi są Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznane przez prezydenta RP. Jako redakcja przyłączamy się do życzeń dla jubilatów. Oby nigdy nie zabrakło w ich wspólnym życiu szczęścia!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze