Reklama

W duecie od 50 lat

Ostatnie 50 lat trzem małżeńskim parom z Przemyśla upłynęło w szacunku i miłości i obfitowało w wiele wspaniałych momentów. Swoim przykładem udowadniają młodym stażem małżonkom, że mimo trosk życia codziennego i przeciwności losu, możliwe jest wytrwanie w złożonym sobie lata temu przyrzeczeniu.

Maria i Wiesław Tokarzowie, Irena i Kazimierz Domanasiewiczowie oraz Wanda i Jan Kicińscy 50-lecie wspólnego życia świętowali 13 marca. „Trzynastka” okazała się dla nich szczęśliwą datą, dzień ten wspominać będą jako radosny czas celebrowania związku, obfitujący w wyłącznie pozytywne emocje. Małżonkowie mieli okazję wypić w magistracie wspólną kawę z prezydentem Wojciechem Bakunem, podzielić się anegdotami ze swojego życia, jak i historią własnej miłości. Była też sposobność do odbycia rozmowy z kierownikiem USC oraz odebrania szczególnych wyróżnień, jakimi są Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznane przez prezydenta RP. Jako redakcja przyłączamy się do życzeń dla jubilatów. Oby nigdy nie zabrakło w ich wspólnym życiu szczęścia!

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 31/03/2024 09:45
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama