14 dzień lutego jest wyjątkowy dla Polaków nie tylko przez wzgląd na obchodzone w tym dniu walentynki. To również rocznica powstania Armii Krajowej. Pamiętali o niej przemyscy samorządowcy.
Podczas gdy kwiaciarnie i lokale gastronomiczne oblegali zakochani, prezydent miasta Wojciech Bakun w towarzystwie starosty przemyskiego Jana Pączka, przewodniczącego przemyskiej rady miejskiej Roberta Bala, dyrektora Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej Jana Jarosza i przedstawicieli dowódcy przemyskiego garnizonu udali się pod obelisk AK przed siedzibą MNZP, by złożyć wiązankę i zapalić znicze w hołdzie pamięci.
Nie zapomnieli również o kwaterze na Cmentarzu Wojskowym, która poświęcona jest poległym członkom Armii Krajowej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze