Reklama

W ferworze święta miłości nie zapomnieli o AK-owcach

14 dzień lutego jest wyjątkowy dla Polaków nie tylko przez wzgląd na obchodzone w tym dniu walentynki. To również rocznica powstania Armii Krajowej. Pamiętali o niej przemyscy samorządowcy.

Podczas gdy kwiaciarnie i lokale gastronomiczne oblegali zakochani, prezydent miasta Wojciech Bakun w towarzystwie starosty przemyskiego Jana Pączka, przewodniczącego przemyskiej rady miejskiej Roberta Bala, dyrektora Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej Jana Jarosza i przedstawicieli dowódcy przemyskiego garnizonu udali się pod obelisk AK przed siedzibą MNZP, by złożyć wiązankę i zapalić znicze w hołdzie pamięci.

Nie zapomnieli również o kwaterze na Cmentarzu Wojskowym, która poświęcona jest poległym członkom Armii Krajowej.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama