Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zdarzenia, do którego doszło 9 bm., przed godz. 16, na ul. Łańcuckiej w Przeworsku.
Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący oplem 35-letni mieszkaniec Przeworska podczas wyjeżdżania ze stacji paliw nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z prawidłowo jadącym fordem, którym kierował 49-letni mieszkaniec Przeworska.
W wypadku ucierpiały cztery osoby: kierujący oplem oraz troje pasażerów, w tym dwójka dzieci. Wszyscy trafili do szpitala.
Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Prowadzone postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności wypadku.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLWŁOCHATY - ZJEDZ DZIECKO - TEKSTOWO.PLYOUTUBE.COM - TEN CHŁOPIEC NIE CHCE JEŚĆ MIĘSA BO...
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLWŁOCHATY - ZJEDZ DZIECKO - TEKSTOWO.PLYOUTUBE.COM - TEN CHŁOPIEC NIE CHCE JEŚĆ MIĘSA BO...