„W Krainie Zdrowia” – pod takim hasłem w Przedszkolu nr 9 im. Czytelników Życia Przemyskiego odbyła się impreza, promująca zdrowy tryb życia.
Spotkanie zainaugurowała dyrektor placówki Elżbieta Bukalska. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in.: przewodniczący Zarządu Osiedla „Przemysława” Henryk Hawryś, koordynator Szkół Promujących Zdrowie Agata Kuźmiek oraz koordynator Przemyskiej Akademii Talentów w Szkole Podstawowej nr 5 w Przemyślu Grażyna Szamli[paywall].
Głównym bohaterami były jednak dzieci. Na początek zespół „Płomyczek” zaprezentował program artystyczny „W Królestwie Babci i Dziadka”. Opiekunami formacji są panie M. Dudziak i D. Krzeszowska. Po części głównej przedstawienia dzieci młodsze, pod kierunkiem D. Magoń-Więcyk, w ramach ubiegania się o Wojewódzki Certyfikat Sieci Szkół Promujących Zdrowie, zaprezentowały scenkę o tematyce prozdrowotnej „Witaminki”.
– Po części artystycznej każdy został zaproszony do degustacji świeżych i zdrowych owoców oraz domowych, wyśmienitych wypieków. Ten dzień i to wydarzenie dostarczyły bardzo wielu emocji. Oby takich chwil w naszym przedszkolu było jak najwięcej – krótko podsumowała E. Bukalska.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.YOUTUBE.COM - WEGETARIAŃSKIE PRZEDSZKOLEYOUTUBE.COM - DZIEWCZYNKA W WIEKU 5 LAT NIE CHCE JEŚĆ MIĘSAWEGEDZIECIAK.PL
YOUTUBE.COM - WEGETARIAŃSKIE PRZEDSZKOLEYOUTUBE.COM - DZIEWCZYNKA W WIEKU 5 LAT NIE CHCE JEŚĆ MIĘSAWEGEDZIECIAK.PL