Reklama

W zdrowym, młodym ciele zdrowy duch

„W Krainie Zdrowia” – pod takim hasłem w Przedszkolu nr 9 im. Czytelników Życia Przemyskiego odbyła się impreza, promująca zdrowy tryb życia.

Spotkanie zainaugurowała dyrektor placówki Elżbieta Bukalska. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in.: przewodniczący Zarządu Osiedla „Przemysława” Henryk Hawryś, koordynator Szkół Promujących Zdrowie Agata Kuźmiek oraz koordynator Przemyskiej Akademii Talentów w Szkole Podstawowej nr 5 w Przemyślu Grażyna Szamli[paywall].

Głównym bohaterami były jednak dzieci. Na początek zespół „Płomyczek” zaprezentował program artystyczny „W Królestwie Babci i Dziadka”. Opiekunami formacji są panie M. Dudziak i D. Krzeszowska. Po części głównej przedstawienia dzieci młodsze, pod kierunkiem D. Magoń-Więcyk, w ramach ubiegania się o Wojewódzki Certyfikat Sieci Szkół Promujących Zdrowie, zaprezentowały scenkę o tematyce prozdrowotnej „Witaminki”.

– Po części artystycznej każdy został zaproszony do degustacji świeżych i zdrowych owoców oraz domowych, wyśmienitych wypieków. Ten dzień i to wydarzenie dostarczyły bardzo wielu emocji. Oby takich chwil w naszym przedszkolu było jak najwięcej – krótko podsumowała E. Bukalska.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    su-metal - niezalogowany 2019-02-16 01:33:31

    YOUTUBE.COM - WEGETARIAŃSKIE PRZEDSZKOLEYOUTUBE.COM - DZIEWCZYNKA W WIEKU 5 LAT NIE CHCE JEŚĆ MIĘSAWEGEDZIECIAK.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama