Reklama

Ważny dzień dla jarosławskich strażaków

Otwarcie i poświęcenie rozbudowanej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jarosławiu odbyło się we wtorek, 3 października br.

Spotkanie rozpoczęło się złożeniem meldunku, który od dowódcy uroczystości st. kpt. Kamila Kondrackiego odebrał zastępca podkarpackiego komendanta  PSP  st. bryg. Janusz Jabłoński. Po wspólnym odśpiewaniu „Mazurka Dąbrowskiego”, poświęceniu budynku przez kapelana wojewódzkiego strażaków PSP ks. Pawła Samborskiego przecięto wstęgę i oficjalnie oddano obiekt do użytku.

W wyniku zakończonych  prac powstało m. in. 6 dodatkowych dużych stanowisk garażowych, zaplecze socjalno-bytowe dla strażaków systemu zmianowego oraz świetlica w nowo nadbudowanym piętrze. Inwestycja trwała nieco ponad 2 lata, a całkowity koszt zadania wyniósł ponad 4 mln zł.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama