14 lipca będziemy świadkami niecodziennego widowiska z udziałem Zespołu Pieśni i Tańca Przemyśl, Kapeli Młoda Harta i Kapeli Ozimkowicza. Za scenę posłużą tancerzom dwie newralgiczne ulice miasta – Serbańska i Kazimierza Wielkiego.
Widowisko plenerowe „Przemyskie wesele – tradycja i radość” startuje tam o g. 17. Potem przewidziany jest przemarsz na plac Niepodległości i Rynek. O 19. 30 całości dopełni potańcówka z kapelą ludową na przemyskim Rynku. Partnerami przedsięwzięcia będą członkowie Przemyskiego Stowarzyszenia Rekonstrukcji Strojów Historycznych Damy i Huzary, KGW Słonne i Zespół Tańca Ludowego Kupiatycze. Jeśli chcecie poczuć klimat dawnego, tradycyjnego wesela – zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze