Wianki w Turnickim to festiwal artystyczno-przygodowy, którego finał odbędzie się w sobotę, 22 czerwca w Rybotyczach na Pogórzu Przemyskim.
Festiwal łączy społeczność lokalną oraz miłośników przyrody i kultury. To święto poszukiwaczy i poszukiwaczek przygód, artystycznych odkryć i zachwytów nad przyrodą jednego z najdzikszych terenów Polski.
To już 3. edycja festiwalu, który został zainicjowany w 2022 roku przez lokalny ruch wolontaryjny Kwitnąca Otulina. To okazja to wspólnej celebracji jednego z najdłuższych dni w roku. Jak przekazują organizatorzy:
Od wczesnego ranka do późnej nocy będziemy się bawić, odkrywać, szukać, poznawać, smakować, tańczyć, biegać i wiele, wiele więcej. Zapraszamy Was do tej wyjątkowej podróży, pełnej emocji i niezapomnianych chwil wśród ludzi, których połączyła szczytna idea - utworzenie Turnickiego Parku Narodowego!
Wstęp na festiwal i na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Każdy jest mile widziany.
Finansowany jest przez zrzutkę patronacką, i zakupy w sklepiku.
W programie m.in. 3 koncerty alter folk, 7 przygód terenowych, ponad 20 warsztatów, spotkania autorskie, biegi, plener artystyczny. Zachęcamy do wspólnej, niezapomnianej przygody!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze