Głosy mieszkańców gminy Wiązownica nie pozostają w urzędzie bez echa.
Po licznych zgłoszeniach, dotyczących nieporządku w pasie drogowym między Cegielnią a Setną (przez Szówsko), pracownicy Zakładu Gospodarki Komunalnej od razu przystąpili do oczyszczania terenu. – Właściciele okolicznych działek[paywall] otrzymali również pismo obligujące ich do uporządkowania terenów prywatnych – przekazuje gmina.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze