Reklama

Wjechał w betonowy przepust. Był nietrzeźwy

20- latek odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu i spowodowanie wypadku.

Blisko 2 promile alkoholu we krwi miał 20-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, który w Bolestraszycach nie zapanował nad pojazdem, uderzył w betonowy przepust, w bramę wjazdową prywatnej posesji oraz w zaparkowaną na niej toyotę.

W wyniku zdarzenia ucierpiał 24-letni pasażer volkswagena.

Został poddany hospitalizacji.
MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama