Reklama

Wjechał w ogrodzenie remizy strażackiej. Miał w organizmie 4 promile alkoholu

10/03/2025 09:30

W piątek, 7 marca, około g. 15.30 jarosławscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w Szówsku nietrzeźwy kierowca skody wjechał w ogrodzenie remizy strażackiej. Na miejsce zdarzenia zadysponowano funkcjonariuszy z Wiązownicy.

Świadkowie przekazali mundurowym, że w trakcie jazdy zwrócili uwagę na kierującego skodą, którego sposób jazdy wskazywał, że może znajdować się pod wpływem alkoholu. Pojazd poruszał się od prawej krawędzi jezdni do lewej a w pewnym momencie przejechał przez chodnik i wjechał w ogrodzenie wspomnianej remizy strażackiej. Świadkowie podeszli do kierującego, a kiedy wyczuli od niego alkohol zabrali mu kluczyki i zadzwonili na policję.

Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce zdarzenia, kierujący spał za kierownicą skody. Po sprawdzeniu jego stanu trzeźwości okazało się, że 35-letni mieszkaniec Jarosławia miał 4 promile alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnej izby zatrzymań. Usłyszał już zarzuty.  Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Reklama

Reagujmy na niebezpieczne zachowania innych uczestników ruchu drogowego. Każdy, nawet anonimowo, dzwoniąc po numer telefonu 112 może powiadomić najbliższą jednostkę Policji o niepokojącym zdarzeniu. Policjanci sprawdzą każde takie zgłoszenie. Musimy pamiętać, że każdy pijany kierowca to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia

– przypomina jarosławska policja.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama