Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj, 15 grudnia, po godz. 12, na ul. Karmelickiej w Przemyślu.
47-letnia mieszkanka powiatu łańcuckiego, która zjeżdżała z ul. Karmelickiej, w stronę ul. Władycze, na łuku wpadła w poślizg i uderzyła w barierki. Volkswagen zawisł nad skarpą.
Ranna została pasażerka, 37-letnia mieszkanka Rzeszowa. Kobieta wysiadła z auta, by pomóc kierującej zjechać z górki, niestety pojazd zaczął się osuwać na zaśnieżonej nawierzchni i najpierw uderzył w krawężnik, a następnie w 37-letnią kobietę.
Rzeszowianka z urazem ręki trafiła do szpitala. Kierująca była trzeźwa.
Policanci ustalili, że w 3 kołach pojazdu jest mocno zużyty bieżnik i prawdopodobnie z tej przyczyny doszło do zdarzenia. Obecnie trwa jednak postępowanie wyjaśniające.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ TO CO JESZ
.
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ TO CO JESZ