Reklama

Wjechała w barierki i zawisła nad skarpą koło karmelitów w Przemyślu

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj, 15 grudnia, po godz. 12, na ul. Karmelickiej w Przemyślu.

47-letnia mieszkanka powiatu łańcuckiego, która zjeżdżała z ul. Karmelickiej, w stronę ul. Władycze, na łuku wpadła w poślizg i uderzyła w barierki.  Volkswagen zawisł nad skarpą.  

Ranna została pasażerka, 37-letnia mieszkanka Rzeszowa. Kobieta wysiadła z auta, by pomóc kierującej zjechać z górki, niestety pojazd zaczął się osuwać na zaśnieżonej nawierzchni i najpierw uderzył w krawężnik, a następnie w 37-letnią kobietę.

Rzeszowianka z urazem ręki trafiła do szpitala. Kierująca była trzeźwa.

Policanci ustalili, że w 3 kołach pojazdu jest mocno zużyty bieżnik i prawdopodobnie z tej przyczyny doszło do zdarzenia. Obecnie trwa jednak postępowanie wyjaśniające.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2021-12-16 20:55:19

    .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2021-12-16 20:56:25

    BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ TO CO JESZ

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości