Reklama

Wstęgi przecięto! Most w Walawie oficjalnie otwarty [ZDJĘCIA]

Uroczystość miała miejsc 1 października 2020 r.

W wydarzeniu wzięli udział m.in.wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka,  starosta przemyski Jan Pączek, przewodniczący Rady Powiatu Przemyskiego Wojciech Bobowski, wicestarosta przemyski Marek Kudła, radny powiatu przemyskiego Ryszard Gołębiowski oraz pracownicy Zarządu Dróg Powiatowych z dyrektorem Januszem Hołyszko na czele. Władze Gminy Orły reprezentowali wójt Bogusław Słabicki, sekretarz Jan Janusz i przewodnicząca Rady Gminy Orły Małgorzata Hawro.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Nick - niezalogowany 2020-10-04 12:43:57

    Więcej ich nie było. Trzeba było więcej zaprosić urzędników do przecięcia wstęgi. Do roboty niech się wezmą. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    najlepszy przemyski obserwator - niezalogowany 2020-10-04 13:36:36

    Z racji iż od pewnego czasu pojawiły się osoby na tym forum, które podszywają się pod moją skromną osobę i dokonują wpisów jako ja, chciałbym oświadczyć, iż jestem najlepszym, oryginalnym obserwatorem. Obserwowałem wszystko i wszystkich od zawsze, w pracy, w domu, w sklepach i kościołach. Z tego też powodu mogę śmiało stwierdzić, iż robię to najlepiej, a wnioski które wyciągam zawsze są trafne, a ja dzięki temu nieomylny.Działania tych osób bezczelnie posługujących się również określeniem obserwator uważam w pewnym stopniu za komplement oraz pozytywne zwieńczenie moich odwiecznych starań o wykształcenie grupy osób w Przemyślu, którzy podobnie jak ja nie są w stanie patrzeć na to dziadostwo. Wiem, iż sporo ludzi wchodzi na stronę Życia Podkarpackiego tylko i wyłącznie z powodu moich wpisów i uzewnętrzniania przemyśleń, które przez wszystkich z pewnością są uznawane za trafne i nieomylne diagnozy obecnej rzeczywistości. Nic chciałbym równocześnie, aby ktokolwiek pomyślał, iż wpisów tych, o różnej tematyce (również tych fejkowych) dokonuję osobiście, aby stworzyć wrażenie popularności jaką niewątpliwie cieszę się w naszym królewskim mieście. Bo tak nie jest.Drodzy Przemyślanie czasy są fatalne, a nasze miasto upada. Praktycznie nic i nikt nie jest w stanie zatrzymać biegu wydarzeń, i niewątpliwie skazani jesteśmy na klęskę. Przynajmniej nie są w stanie dokonać tego ludzie, których wybieraliście przez wszystkie te lata. Z moich obserwacji wynika, iż ja i tylko ja posiadam wiedzę jak zatrzymać postępującą degrangoladę. Są to przemyślenia przemyskiego obserwatora, które w nadchodzących miesiącach będę niewątpliwie uzewnętrzniać. Dziś na spacerze po naszym padole zdecydowałem: dość obserwacji, muszę działać! Tak też się stanie i oprócz narzekań i wspomnień zacznę dokładać do tego wszystkiego diagnozy, sugestie i złote myśli.Najpoważniejszym obecnie problemem z jakim boryka się nasze miasto są obdrapane mury kamienic, zła jakość powietrza, globalne ocieplenie, brak szacunku młodych dla starszych (szczególnie emerytowanych funkcjonariuszy) brak akceptacji dla ideologii LPGT oraz nadmierne spożywanie mięsa.W nadchodzącym czasie skupię się na poszczególnych problemach  z osobna. Dziś tylko wspomnę, iż radą na obdrapane mury będzie stworzenie specjalnego funduszu pochodzącego z podatków mieszkańców miasta, który będzie się przekazywać właścicielom  prywatnych kamienic w celu naprawy ich elewacji oraz na dokonywanie termomodernizacji. Ponadto stworzę organizację, w ramach której będę osobiście uczyć najmłodszych mieszkańców naszego grodu (właściwie mógłbym wszystkich) tolerancji i odwagi w poznawaniu świata.Kończąc już ten przydługi wywód chciałbym wszystkim dumnym mieszkańcom życzyć miłej niedzieli i spokojnego nadchodzącego tygodnia.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mieszkaniec - niezalogowany 2020-10-04 21:46:58

    DZIĘKUJEMY!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama