Reklama

Wypadek awionetki podczas lotu szkoleniowego w Bieszczadach

Do zdarzenia doszło w niedzielę, około godz. 17.30, nieopodal szybowiska w Żernicy Wyżnej.

KPP Lesko informuje, że awionetką podróżowały 3 osoby: cessnę 172 pilotował 42-letni mieszkaniec Pruszkowa, który leciał z dwójką 37-latków z Warszawy.

Lot szkoleniowy, prowadzony przez instruktora aeroklubu warszawskiego, rozpoczął się w Weremieniu. Podczas próby podejścia do lądowania awionetka uderzyła w drzewo i spadła na ziemię z dużej wysokości. 

Wszyscy byli trzeźwi i trafili do szpitala na badania. 42-letni mężczyzna i 37-letnia kobieta, których obrażenia były najpoważniejsze, zostali w szpitalu. Drugi z pasażerów, po zaopatrzeniu medycznym został zwolniony do domu. 

Dokładne okoliczności wypadku będzie wyjaśniać specjalna komisja lotnicza.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości