Do wypadku doszło wczoraj, 5 lipca, około godz. 14.30, w Zadąbrowiu.
KMP Przemyśl podaje wstępnie, że 66-letni kierowca suzuki, jadąc z Przemyśla w stronę Radymna, na drodze krajowej nr 77 podczas wyprzedzania rowerzysty nagle się z nim zderzył.
60-letni rowerzysta, mieszkaniec powiatu przemyskiego, z urazem głowy trafił do szpitala. Kierujący suzuki 66-letni mieszkaniec Przemyśla oraz rowerzysta byli trzeźwi.
Policjanci zabezpieczyli monitoring i trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Kierowcy w tym mieście jeżdżą wyjątkowo źle. Nie zwracają uwagi na rowerzystów.
I vice versa rowerzyści nie święte krowy i przepisy ruch też ich obowiązują!
Rowerzysta powinien jechać chodnikiem nie patrząc na głupie przepisy . Przynajmniej był by cały.
Kierowcy w tym mieście jeżdżą wyjątkowo źle. Nie zwracają uwagi na rowerzystów.
I vice versa rowerzyści nie święte krowy i przepisy ruch też ich obowiązują!
Rowerzysta powinien jechać chodnikiem nie patrząc na głupie przepisy . Przynajmniej był by cały.