Reklama

Wyśpiewały swoją szansę

14/11/2019 15:27

Mocną reprezentację wysłała ziemia przeworska na wojewódzki finał ogólnopolskiego konkursu wokalnego „Wygraj szansę”. W koncercie finałowym, który odbył się w Łańcucie, wzięły udział reprezentantki gmin: Sieniawa, Zarzecze, Tryńcza i Przeworsk. Etap zwyciężyła Julia Kościńska z Żurawiczek,

Zorganizowany przez Agencję Telewizyjno-Estradową TV Media konkurs, którego celem jest odkrywanie talentów wokalnych cieszył się sporą popularnością na całym Podkarpaciu. Reprezentantki gmin powiatu przeworskiego nie były jedynymi przedstawicielkami naszego regionu[paywall] na koncercie wieńczącym etap wojewódzki, ale zaprezentowały się nader korzystnie. W sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Łańcucie bezkonkurencyjna okazała się Julia Kościńska z Żurawiczek przygotowana przez Wioletę Drabik-Wąsacz. Drugie miejsce wywalczyła uczennica Szkoły Podstawowej w Mirocinie Marta Mroczka. Zaśpiewała piosenkę Laleczka z saskiej porcelany, wspierana przez Aleksandrę Czerniecką, która wykonała układ choreograficzny. Obie przygotowała Anna Bieniasz-Markowicz. Na konkursie zaprezentowała się również Julia Hojło – uczennica Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Gorzycach oraz jako jedna z najmłodszych uczestniczek, dziewięcioletnia Kasia Matyja. Obie dziewczyny zwyciężyły wcześniej w etapach gminnych, odpowiednio w Tryńczy i Sieniaiwe. Wszystkim młodym artystkom gratulujemy i życzymy dalszych
pck
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości