Reklama

Wystąpili dla kochanych babć i dziadków

Piękną niespodziankę przygotowały dla swoich babć i dziadków z okazji ich święta maluchy z Przedszkola Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu. Najmłodsi w minioną niedzielę, 19 stycznia, zaprezentowali się w przedstawieniu jasełkowym, do którego przygotowali się z wielkim zaangażowaniem.

Tradycją przedszkola jest celebrowanie świąt dedykowanych tym, którzy w życiu maluchów pełnią wyjątkową rolę. Takimi osobami są naturalnie dziadkowie. O ich święcie przedszkolne maluchy pamiętają każdego roku. Tym razem zaproszono babcie i dziadków do kościoła pw. Matki Bożej Królowej Polski na Kmieciach. W murach świątyni dzieci z czterech przedszkolnych grup zaprezentowały przedstawienie jasełkowe połączone ze wspólnym kolędowaniem. Niestety nie wszystkie maluchy przygotowujące się do występu mogły wziąć w nim udział. Niektórym na przeszkodzie stanęła choroba.

Mali aktorzy świetnie odegrali przydzielone im role i nagrodzeni zostali głośnymi brawami. O oprawę muzyczną występu zadbała natomiast siostra zakonna Julia Kałdon. Wyszło pięknie, oglądający przedstawienie dziadkowie i babcie nie kryli wzruszenia i chętnie obserwowali popisy najmłodszych. Na koniec zostali obdarowani przez maluchy okolicznościowymi upominkami samodzielnie przez nie przygotowanymi.

Reklama

Najukochańszym dziadkom życzono wiary, nadziei i miłości na każdy dzień.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/01/2025 09:44
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama