Piękną niespodziankę przygotowały dla swoich babć i dziadków z okazji ich święta maluchy z Przedszkola Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu. Najmłodsi w minioną niedzielę, 19 stycznia, zaprezentowali się w przedstawieniu jasełkowym, do którego przygotowali się z wielkim zaangażowaniem.
Tradycją przedszkola jest celebrowanie świąt dedykowanych tym, którzy w życiu maluchów pełnią wyjątkową rolę. Takimi osobami są naturalnie dziadkowie. O ich święcie przedszkolne maluchy pamiętają każdego roku. Tym razem zaproszono babcie i dziadków do kościoła pw. Matki Bożej Królowej Polski na Kmieciach. W murach świątyni dzieci z czterech przedszkolnych grup zaprezentowały przedstawienie jasełkowe połączone ze wspólnym kolędowaniem. Niestety nie wszystkie maluchy przygotowujące się do występu mogły wziąć w nim udział. Niektórym na przeszkodzie stanęła choroba.
Mali aktorzy świetnie odegrali przydzielone im role i nagrodzeni zostali głośnymi brawami. O oprawę muzyczną występu zadbała natomiast siostra zakonna Julia Kałdon. Wyszło pięknie, oglądający przedstawienie dziadkowie i babcie nie kryli wzruszenia i chętnie obserwowali popisy najmłodszych. Na koniec zostali obdarowani przez maluchy okolicznościowymi upominkami samodzielnie przez nie przygotowanymi.
Najukochańszym dziadkom życzono wiary, nadziei i miłości na każdy dzień.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze