Reklama

Wystąpili dla swoich babć i dziadków

Tradycyjna impreza z okazji Dnia Babci i Dziadka odbyła się 13 stycznia w świetlicy w Lesznie w gminie Medyka. Dziadkowie za swój trud włożony w pomoc w opiece nad wnukami nagrodzeni zostali koszulkami z wymownym napisem, świadczącym o ich wyjątkowości.

Dziadków uroczyście przywitali prowadzący uroczystość Joanna Kata-Juryniec i Mateusz Szal, a całość imprezy zorganizowana została pod czujnym okiem Danuty Głuszko i sołtysa Leszna Ryszarda Adamskiego, którzy zadbali o każdy szczegół.

Jak zwykle przy tego typu okazjach nie zabrakło występów dzieci, które specjalnie dla swoich dziadków przygotowały jasełka, a także wierszyki i kolędy. Ci z dumą śledzili popisy wnucząt, nie szczędząc im pochwał i braw. Babciom i dziadkom zgromadzonym na sali najlepsze życzenia z okazji ich święta złożył też: gospodarz gminy Medyka Marek Iwasieczko. Ciepłe słowa w kierunku głównych bohaterów wydarzenia skierowali też: proboszcz parafii w Lesznie ks. Leszek Wałczyk, dyrektor miejscowej szkoły podstawowej  Małgorzata Twardowska i wspomniany już sołtys Ryszard Adamski. Były tańce, poczęstunek i dużo radości, co gwarantuje, że w pamięci dziadków i babć zorganizowane święto zapisze się jako dzień pełen pozytywnych wrażeń.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama