Tradycyjna impreza z okazji Dnia Babci i Dziadka odbyła się 13 stycznia w świetlicy w Lesznie w gminie Medyka. Dziadkowie za swój trud włożony w pomoc w opiece nad wnukami nagrodzeni zostali koszulkami z wymownym napisem, świadczącym o ich wyjątkowości.
Dziadków uroczyście przywitali prowadzący uroczystość Joanna Kata-Juryniec i Mateusz Szal, a całość imprezy zorganizowana została pod czujnym okiem Danuty Głuszko i sołtysa Leszna Ryszarda Adamskiego, którzy zadbali o każdy szczegół.
Jak zwykle przy tego typu okazjach nie zabrakło występów dzieci, które specjalnie dla swoich dziadków przygotowały jasełka, a także wierszyki i kolędy. Ci z dumą śledzili popisy wnucząt, nie szczędząc im pochwał i braw. Babciom i dziadkom zgromadzonym na sali najlepsze życzenia z okazji ich święta złożył też: gospodarz gminy Medyka Marek Iwasieczko. Ciepłe słowa w kierunku głównych bohaterów wydarzenia skierowali też: proboszcz parafii w Lesznie ks. Leszek Wałczyk, dyrektor miejscowej szkoły podstawowej Małgorzata Twardowska i wspomniany już sołtys Ryszard Adamski. Były tańce, poczęstunek i dużo radości, co gwarantuje, że w pamięci dziadków i babć zorganizowane święto zapisze się jako dzień pełen pozytywnych wrażeń.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze