Reklama

Zaginiony 54-latek z gminy Narol odnaleziony

14/01/2019 10:54

Mężczyzna opuścił dom w czwartek, w godzinach popołudniowych, gdy nie wrócił na noc zaniepokojona rodzina zaalarmowała policję. Ta rozpoczęła szeroko zakrojoną akcję poszukiwawczą. Zaginionego odnalazł w piątek patrol drogówki.

54-letni mieszkaniec gminy Narol wyszedł z domu w czwartek około 14. Kiedy nie wrócił wieczorem rodzina zawiadomiła policję. Ze względu na zły stan zdrowia zaginionego, a także z powodu zapadającego zmroku i niskiej temperatury zadecydowano o podjęciu intensywnej akcji poszukiwawczej. Zaangażowano w nią policjantów, strażaków, straż graniczną oraz ratowników z psami tropiącymi ze stowarzyszenia SATORAT. Poszukiwania przyniosły skutek dopiero następnego dnia. Patrol drogówki, biorący udział w akcji, na jednej z dróg w Narolu, zauważył wyziębionego mężczyznę. Został on przewieziony na posterunek, gdzie mógł się ogrzać, a wezwani ratownicy zadecydowali o przetransportowaniu 54-latka do szpitala.


pck
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama