Reklama

Zarzecze: Straciła panowanie nad suzuki i wjechała w motocyklistę

Do zdarzenia doszło 31 sierpnia, przed godz. 11, na ul. Domki w Zarzeczu.

26-letnia mieszkanka Przeworska, która jechała suzuki, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze.

W pewnym momencie kobieta straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruch, gdzie doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym motocyklistą.

36-letni kierowca jednośladu doznał obrażeń. Oboje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 


fot.KPP Przeworsk
Ucierpiał kierowca motocykla.


SiS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2022-09-01 10:50:32

    .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości