Reklama

Zderzenie 2 ciężarówek i busa. Mandat dla sprawcy: 1500 zł

Do kolizji doszło 7 kwietnia, przed godz. 11, na drodze krajowej nr 9 w Nowej Dębie.

Policjanci podają, że 23-letni kierujący ciężarowym volvo nie zachował ostrożności i odpowiedniej odległości od pojazdów i doprowadził do zderzenia z ciężarówką i busem.

Ranny 23-latek trafił do szpital. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym został ukarany mandatem w wysokości 1 500 złotych.

Szczęśliwie kierowcy pozostałych pojazdów nie ucierpieli, za to utrudnienia w ruchu trwały do godz. 14.30.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama