Do zdarzenia doszło wczoraj, 23 bm., przed godz. 9, na odcinku drogi krajowej nr 19 w miejscowości Lipowica.
Wstępne ustalenia: kierujący dafem, chcąc uniknąć najechania na tył poprzedzającego pojazdu, zjechał na przeciwległy pas ruchu, czym doprowadził do zderzenia z ciężarowym iveco.
40-letni kierujący dafem oraz 42-letni kierowca iveco trafili do szpitala. Szczęśliwie ich życie nie jest zagrożóne. Byli trzeźwi.
Droga była zablokowana przez kilkanaście godzin, obowiązywał objazd przez teren pobliskiego kamieniołomu.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze