Reklama

Zderzenie dwóch tirów. Ładunek wysypał się na jezdnię [ZDJĘCIA]

Do zdarzenia doszło dzisiaj, 22 kwietnia, po godz. 6, na drodze krajowej nr 19 w Domaradzu.

Kierujący ciągnikiem siodłowym volvo z naczepą na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka ciężarowym dafem.

– Siła uderzenia była tak duża, że spowodowała znaczne uszkodzenia naczepy i nawóz azotowy, który przewoził kierowca dafa, rozsypał się na jezdni – informuje KPP Brzozów.

Kierowcy byli trzeźwi. Kierowca volvo został ranny i karetką pogotowia przewieziono go do szpitala.

Przez ponad 2 g. DK19 była całkowicie zablokowana. 

Reklama


fot.KPP Brzozów


fot.KPP Brzozów
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    r n - niezalogowany 2021-04-22 20:48:14

    BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLyt.com - poznaj swoje mięso

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości