Reklama

Zderzenie osobówki z tirem. Trzy osoby w szpitalu

Do zdarzenia doszło 19 października, przed godz. 20, na drodze wojewódzkiej nr 986, na ul. Kolejowej w Ropczycach.



Pracujący na miejscu funkcjonariusze policji wstępnie ustalili, że 41-letni kierujący volkswagenem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu ciężarowym manem. Doszło do zderzenie pojazdów.

Kierujący i dwoje pasażerów osobówki zostali przewiezieni do szpitala.

Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia. 


fot.KPP Ropczyce
Akcja służb


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2021-10-23 18:38:29

    BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ SWOJE MIĘSO

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości