Reklama

Zderzenie renault i audi. Do szpitala trafiły trzy osoby [ZDJĘCIA]

25 czerwca, o godz. 16.30, dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał zgłoszenie o zderzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Ostrów.

Policjanci wstępnie ustalili, że 18–letni kierujący renault, zjeżdżając z drogi podporządkowanej, wymusił pierwszeństwo i zderzył się z jadącą drogą wojewódzką nr 986 52–letnią kierującą audi.

Kierujący pojazdami i pasażer renault trafili do szpitala. Kierujący byli trzeźwi, jednak okazało się, że kierujący renault nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.


fot.KPP Ropczyce


fot.KPP Ropczyce
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ziółko - niezalogowany 2021-06-27 22:43:07

    Matka wie że ćpiesz ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości