25 czerwca, o godz. 16.30, dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał zgłoszenie o zderzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Ostrów.
Policjanci wstępnie ustalili, że 18–letni kierujący renault, zjeżdżając z drogi podporządkowanej, wymusił pierwszeństwo i zderzył się z jadącą drogą wojewódzką nr 986 52–letnią kierującą audi.
Kierujący pojazdami i pasażer renault trafili do szpitala. Kierujący byli trzeźwi, jednak okazało się, że kierujący renault nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Matka wie że ćpiesz ?