Do zdarzenia doszło 26 grudnia, przed godz. 17, na skrzyżowaniu ulic Bieszczadzkiej i Reymonta w Krośnie.
Policja wstępie ustaliła, że 22-letnia kierująca oplem podczas skręcania w lewo nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu, przez co doprowadziła do zderzenia z jadącą w kierunku Miejsca Piastowego toyotą.
Do szpitala trafili: kierująca oplem i troje pasażerów z toyoty, w tym dwójka dzieci w wieku 9 miesięcy i 3 lat. Obrażenia uczestników nie zagrażają ich życiu.
Kierujący byli trzeźwi.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze