Reklama

Zderzenie toyoty z oplem na skrzyżowaniu. Cztery osoby trafiły do szpitala

Do zdarzenia doszło 26 grudnia, przed godz. 17, na skrzyżowaniu ulic Bieszczadzkiej i Reymonta w Krośnie.

Policja wstępie ustaliła, że 22-letnia kierująca oplem podczas skręcania w lewo nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu, przez co doprowadziła do zderzenia z jadącą w kierunku Miejsca Piastowego toyotą.

Do szpitala trafili: kierująca oplem i troje pasażerów z toyoty, w tym dwójka dzieci w wieku 9 miesięcy i 3 lat. Obrażenia uczestników nie zagrażają ich życiu.

Kierujący byli trzeźwi.


fot.KMP Krosno


fot.KMP Krosno
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama