Do zdarzenia doszło 18 lipca, około godz. 16.30, w Węglówce.
Policjanci wstępnie ustalili, że 37-letni kierujący volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z fiatem.
Kierująca fiatem oraz pasażerka golfa odniosły obrażenia i wymagały pomocy medycznej. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierujący byli trzeźwi.
Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.badzmy ostrozni - zycie.pl *** yt.com - poznaj to co jesz
www.buraki.pl
badzmy ostrozni - zycie.pl *** yt.com - poznaj to co jesz