Prezydent Przemyśla Wojciech Bakun podpisał z właścicielem firmy remontowo-budowlanej „Piotrowski” Pawłem Piotrowskim umowę na realizację dwóch kolejnych etapów przebudowy Zielonego Rynku. Finał prac zaplanowany został na 30 listopada 2020 r.
Łączny koszt dokończenia modernizacji popularnego w Przemyślu zieleniaka (przypomnijmy, że 1/3 placu została wyremontowana) to 4 mln 317 tys. 403 zł[paywall]. Projekt uzyskał dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w wysokości 999 tys. 847 zł. Inwestycja, rozłożona na trzy etapy, wymagała od władz miasta zabezpieczania w kolejnych latach odpowiednich kwot. W br. wydane zostaną 732 tys. 909 zł, w 2020 r. – 3 mln 469 tys. 845 zł.
W ramach prac modernizacyjnych dojdzie do rozbiórki istniejących konstrukcji i wykonania nowej nawierzchni placu z kostki brukowej betonowej oraz kostki kamiennej i instalacji podziemnych, m.in. wodno-kanalizacyjnej czy elektrycznej. Powstaną 53 zupełnie nowe stragany i 59 pawilonów handlowych. Zadaszone zostaną ciągi piesze między nimi. Cały teren zostanie oświetlony i ogrodzony.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ludzie 2 lata???? Na kilka budek i chodniki??? Ludzie to przekręt. Zapraszam na Bazarek Trocka w Wawa. 3 miesiące i gotowe łącznie z parkingiem wysypanym kamieniem tluczniem.
Po co ten rynek jak sprzedają wszystko z marketów rano po marketach gdzie tańsze bany, jaja pomazane g--nem jako z własnego chowu itp.itd.
Chce mi się krzyczeć, kurwa za co te ponad 4 bańki ! i ten termin ,2 lata, kurwa!!!
Komu potrzebna ta przebudowa rynku jak gospodarstwa indywidualne już dawno upadły po wejściu do UE
Ludzie 2 lata???? Na kilka budek i chodniki??? Ludzie to przekręt. Zapraszam na Bazarek Trocka w Wawa. 3 miesiące i gotowe łącznie z parkingiem wysypanym kamieniem tluczniem.
Po co ten rynek jak sprzedają wszystko z marketów rano po marketach gdzie tańsze bany, jaja pomazane g--nem jako z własnego chowu itp.itd.
Chce mi się krzyczeć, kurwa za co te ponad 4 bańki ! i ten termin ,2 lata, kurwa!!!