24 pary z terenu gminy Medyka obchodzi w tym roku 50-lecie małżeństwa. Wśród świętujących były także pary z jeszcze dłuższym stażem, mający za sobą 60 i 61 lat wspólnego życia.

Uroczystość odbyła się w siedzibie Gminnego Centrum Kulturalnego w Medyce. Jubilaci zostali odznaczeni medalami przyznanymi przez prezydenta Andrzeja Dudę. Wręczyli je wójt gminy Medyka Marek Iwasieczko oraz przewodniczący rady gminy Stanisław Drymajło. Gratulując stażu małżeńskiego, wójt podziękował za pracę i wytrwałość przy wychowywaniu kolejnych pokoleń oraz życzył wielu tak pięknych jubileuszów i dalszych wspólnych lat życia w zdrowiu i szczęściu.
Wśród świętujących były także małżeństwa z jeszcze dłuższym stażem, mający za sobą 60 i 61 lat wspólnego życia. W uroczystości jubilatom towarzyszyły rodziny oraz przyjaciele. Całość zwieńczył i uświetnił występ artystyczny dzieci z przedszkola w Medyce oraz kapela z Chałupek Medyckich. Poczęstunek przygotowały panie z Medyckiego Koła Gospodyń.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No i co w tym nadzwyczajnego, siedzą przy tej jednej babie bo to leniwcy ruszyć im się dupy nie chce i poszukać nowej
No i co w tym nadzwyczajnego, siedzą przy tej jednej babie bo to leniwcy ruszyć im się dupy nie chce i poszukać nowej
Bolek zamilcz !
Dureń