Reklama

Złote Gody 24 par

15/12/2019 11:12

24 pary z terenu gminy Medyka obchodzi w tym roku 50-lecie małżeństwa. Wśród świętujących były także pary z jeszcze dłuższym stażem, mający za sobą 60 i 61 lat wspólnego życia.


fot.UG Medyka

Uroczystość odbyła się w siedzibie Gminnego Centrum Kulturalnego w Medyce. Jubilaci zostali odznaczeni medalami przyznanymi przez prezydenta Andrzeja Dudę. Wręczyli je wójt gminy Medyka Marek Iwasieczko oraz przewodniczący rady gminy Stanisław Drymajło. Gratulując stażu małżeńskiego, wójt podziękował za pracę i  wytrwałość przy wychowywaniu kolejnych pokoleń oraz życzył wielu tak pięknych jubileuszów i dalszych wspólnych lat życia w zdrowiu i szczęściu.

Wśród świętujących były także małżeństwa z jeszcze dłuższym stażem, mający za sobą 60 i 61 lat wspólnego życia. W uroczystości jubilatom towarzyszyły rodziny oraz przyjaciele. Całość zwieńczył i uświetnił występ artystyczny dzieci z przedszkola w Medyce oraz kapela z Chałupek Medyckich. Poczęstunek przygotowały panie z Medyckiego Koła Gospodyń.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Bolek - niezalogowany 2019-12-15 11:54:14

    No i co w tym nadzwyczajnego, siedzą przy tej jednej babie bo to leniwcy ruszyć im się dupy nie chce i poszukać  nowej  

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Twój somsiad - niezalogowany 2019-12-21 20:50:13

    Bolek zamilcz !

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Twój nick - niezalogowany 2019-12-21 20:59:26

    Dureń

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama